Arengulugu

IDAKESKUSE kompleks ilmus linna ärimaastikule 1997 aastal. Keskus kerkis endise San-Teh-Montaaži hoonete kohale 3,7 ha. suurusel alal. Sel ajal oli raske isegi ette kujutada, et vanade garaažide ja remondi töökodade asemele ilmub selline kompleks, kuhu kuuluvad suures koguses erinevaid kauplusi, spordikeskus, ilusalong, kohvik ja veel palju muudki!

1997 aastal avab uksed Idakeskuse kaubanduskeskus, selle kaupade valik ei ole veel eriti rikkalik, kuid kogub Lasnamäe elanike seas kiiresti populaarsust. Me pakume kõige hädavajalikumat, kuid see-eest mõistlike hindadega.

1999 aastal avatakse Idakeskuse spordiklubi. Nüüd on kõigil huvilistel võimalus tegeleda spordiga. Mitmekesine trenažööride valik, kogenud treenerite abi ja mõõdukad hinnad on koondanud meie spordikeskusesse mitte ainult Lasnamäe elanikke vaid ka teistest linnaosadest. Laiendati kaubanduskeskust, sinna ilmusid uued kauplused, laienes kaupade assortiment. Kaubanduskeskuse hoone renoveeriti nii seest kui väljast, see muutus kaupmeestele veelgi mugavamaks ja atraktiivsemaks.

2001 aastal algab Idakeskuse koostöö Rimi kaupluste ketiga ja selle tulemusena ilmus kaubanduskeskuse kõrvale ka laia kauba valikuga toiduainete kauplus.

2003 aastal avati spordiklubi juures 25-meetri bassein, mis on külastajate seas eriti populaarne, ja mõni aeg hiljem ka tenniseväljakud.

2004 aastal alustasime uue büroohoone ehitust, mis andis Lasnamäe firmadele võimaluse soetada või rentida Idakeskuse mugavas büroohoones oma kontoriruumid.

2005 aastal toimus kolm suursündmust: Idakeskuse büroohoone käiku andmine, laia teenuste assortimendiga ilusalongi Lux Line Studio avamine ja Idakeskuse spordiklubi renoveerimine, mis tõstis klubi tegevuse täiesti uuele tasemele.