Üldinfo

Kaubanduskompleks nimetusega IDAKESKUS avati 1997. aastal. See asub Punasel tänaval, Tallinna kõige suurema elamurajooni Lasnamäe keskel. Selle vahetus läheduses asuvad sellised transpordiarterid, nagu Laagna tee ja Peterburi maantee. Kaubanduskeskus paistab silma mugava planeeringu poolest ning tal on kolm sissekäiku: kaks tänavalt ning üks Spordikeskusest.


Külastajaid teenindavad Kaubanduskeskuse kahel korrusel üle 60 kaupluse, mille üldpind moodustab kokku 6500 m2. Siin leiate kõiki kaupu: riideid ja jalatseid, mööblit, juveliirtooteid, kosmeetikat ja parfümeeriat, arvuteid ja elektroonikat, kingitusi, nõusid, sporditarbeid. Kaubanduskeskuse kaupluste demokraatlik hinnapoliitika pakub võimalusi iga jõukusastmega ostjatele.


Külastajate mugavuse eesmärgil on kaubanduskeskuses avatud Krediidipanga osakond, paigutatud Sebpanga sularahaautomaadid, kellade remont, mobiiltelefonide remont, juuksur. Lastel aitavad igavust peletada lasteautomaatid aga meeldivalt puhata ja keha kinnitada saab kohvikus. Autot saab parkida Kaubanduskeskuse ees, taga ja küljel asuvas neljas parklas.

IDAKESKUS on Kaubanduskeskus kogu perele. Siit võib midagi leida igale perekonnaliikmele.

Mugav töörežiim alates 10.00 kuni 20.00, taskukohased hinnad, läbimõeldud infrastruktuur, mugavad tingimused ja tähelepanelikkus külastajate vastu teevad IDAKESKUSE selliseks kaubanduskompleksiks, kus on alati mugav sisseoste teha.